Zderzenie dwóch samochodów. Kierowca zasnął za kierownicą

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na drodze w miejscowości Zambrzyca, gm. Skrwilno. Sprawca kolizji zasnął za kierownicą. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

We wtorek (06.03) dyżurny policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Zambrzyca wczesnym rankiem. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że 38-letni kierowca seata ibiza z powiatu rypińskiego na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadącego vw golfa. Kierowcy z obu pojazdów trafili do szpitala na badania, na szczęście nie doznali obrażeń.

Policyjne ustalenia wskazały na to, że kierowca seata zasnął za kierownicą. Mężczyzna za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem, a na jego konto zostało dopisanych 6 punktów karnych.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.