Zabójstwo w regionie. Ciosy nożem w klatkę piersiową

Prokuratura Rejonowa w Lipnie w dniu 30 grudnia 2017 roku  wszczęła śledztwo w sprawie umyślnego pozbawienia życia Jerzego Ż. w nocy z 28 na 29 grudnia 2017 roku w Skępem, woj. kujawsko-pomorskie.

W dniu 30 grudnia 2017 roku Dawidowi R. przedstawiono zarzut,  że w nocy z 28 na 29 grudnia 2017 roku w m-ści Skępe, woj. kujawsko-pomorskie działając z zamiarem bezpośrednim pozbawieniem życia Jerzego Ż. uderzył go nożem w okolicę lewej przedniej części klatki piersiowej, co spowodowało wykrwawienie się pokrzywdzonego i w konsekwencji  jego  zgon, tj. o czyn z art. 148 § 1 kk.

Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Lipnie, w dniu 30 grudnia 2017 roku zastosował wobec Dawida R środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

W chwili obecnej wykonywane są dalsze czynności procesowe w sprawie, zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności czynu.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.