Wypadek z udziałem 3 samochodów. Pościg za sprawcą. Dwie osoby w szpitalu

Fot. KPP Lipno

W piątek(06.04.18) około godziny 8:20 na ul. Wojska Polskiego w Lipnie doszło do wypadku drogowego. Sprawca tego zdarzenia próbował uciec. Po pościgu zatrzymali go policjanci. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

Do wypadku drogowego doszło w piątek (06.04.18) około godziny 8:20 na ul. Wojska Polskiego w Lipnie. 35- letni mężczyzna kierujący volkswagenem najechał na tył audi, którego 36-letnia kierująca czekała na możliwość skrętu w lewo. Następnie uderzył w zaparkowanego forda. Siłą uderzenia pojazd audi został wypchnięty na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym oplem.

Patrol policji z Posterunku w Kikole najechał na to zdarzenie. W trakcie udzielania pomocy osobom przez funkcjonariuszy, sprawca tego wypadku zaczął uciekać z miejsca zdarzenia, po pościgu został on zatrzymany przez mundurowych.

35- latek był trzeźwy, natomiast nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto, pojazd którym się poruszał, nie posiadał polisy OC oraz ważnych badań technicznych. Mężczyzna i kobieta kierująca audi zostali przewiezieni do szpitala.

Sprawca odpowie teraz za swoje czyny przed sądem.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.