Wjechała rowerem wprost pod ciężarówkę przewożącą beton. Zmarła na miejscu [FOTO]

KPP Nakło nad Notecią

Nakielscy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj na ul. Poznańskiej w Nakle. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 65-letnia kobieta wjechała rowerem wprost pod ciężarówkę przewożącą beton. Cyklistka zginęła na miejscu.

Zgłoszenie o wypadku drogowym na ul. Poznańskiej w Nakle wpłynęło do dyżurnego nakielskiej policji w piątek (4.08.17) o 9.30. Na miejscu wypadku pracowali policjanci referatu ruchu drogowego oraz kryminalni, a nadzorował ich prokurator.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 65-letnia kobieta, jadąc rowerem po chodniku nagle wjechała na przejście dla pieszych wprost pod jadącą drogą ciężarówkę przewożącą beton. Na skutek doznanych obrażeń mieszkanka gminy Szubin zmarła na miejscu.

Ciężarowym manem kierował 57-letni nakielanin. Kierowca był trzeźwy. Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego wyjaśniają policjanci z Nakła pod nadzorem prokuratora.

Galeria zdjęć: 

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.