Volkswagen dachował na prostym odcinku drogi. Kierowca ...

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 47-letni mężczyzna, który w poniedziałek (11.04.) w Ciechocinku spowodował kolizję. Kierowany przez niego samochód dachował. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania.

We wtorek (11.04.) dyżurny aleksandrowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Kolejowej w Ciechocinku. Z relacji zgłaszającego wynikało, że kierujący volkswagenem na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem doprowadzając do jego wywrócenia. Przybyli na miejsce funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 47-letniego kierującego. Mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Jakby tego było mało nie posiadał uprawnień do kierowania.

Teraz odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, jazdę bez uprawnień i spowodowanie kolizji drogowej. Oprócz kary finansowej grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.