Ukradli sprzęt muzyczny za kilkanaście tysięcy

Fot. Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

W sobotę (03.07) aleksandrowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za kradzież sprzętu muzycznego. Do kradzieży doszło w nocy z 2 na 3 lipca - tego roku w miejscowości Ciechocinek. Wartość skradzionego sprzętu to ponad jedenaście tysięcy złotych. Sprzęt w całości powrócił już do właściciela.

Do darzenia doszło w nocy z 2 na 3 lipca tego roku, w miejscowości Ciechocinek. Sprawcy dokonali kradzieży sprzętu z niezamkniętego pojazdu. Dzięki pracy operacyjnej aleksandrowskich kryminalnych w sobotę (03.07) zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy dokonali tej kradzieży. Zatrzymani to 30 i 36 letni mieszkańcy naszego powiatu. Dodatkowo zatrzymany 30-latek był poszukiwany nakazem doprowadzenia w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Zatrzymani mężczyźni spędzili noc w policyjnym areszcie.

Usłyszeli już zarzuty kradzieży. Sprzęt muzyczny został odzyskany w całości i zwrócony właścicielowi.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.