Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty w regionie. 31-latek uderzył w skarpę

Fot. Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

Mroteccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, w którym zginął 31-letni motocyklista. Do zdarzenia doszło w sobotę (08.07.17r.) na obwodnicy Mroczy.

Zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem motocyklisty, dyżurny nakielskiej komendy został otrzymał w sobotę (08.07.17r.) około 8.30. Na miejscu wypadku pracowali policjanci referatu ruchu drogowego oraz kryminalni.

Z ich wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem yamaha, 31-letni mieszkaniec Mroczy, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu uderzając w skarpę, następnie wzbił się z powietrze po czym wraz z motocyklem upadł na pas zieleni. 31-latek pomimo prowadzonej przez blisko półtorej godziny reanimacji zmarł.

Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku drogowego wyjaśniają pod nadzorem prokuratora policjanci z komisariatu w Mroczy.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.