Tragiczny wypadek w regionie. Peugot uderzył czołowo w ciężarowe Volvo. Nie żyje 37-latka

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

W nocy z niedzieli na poniedziałek w miejscowości Górsk, pow. toruński, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że osobowy peugeot zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarówką. Na miejscu zginęła 37-letnia kierująca "osobówką". Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

W poniedziałek (10.07.17) krótko po 1:00 na drodze krajowej nr 80 w miejscowości Górsk, pow. toruński, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów z toruńskiej "drogówki" wynika, że kierująca osobowym peugeotem 37-latka jadąc w stronę Torunia z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się czołowo z jadącym w stronę Bydgoszczy ciężarowym volvo. Kobieta zginęła na miejscu.

Funkcjonariusze ustalili, że kierujący ciężarówką 43-latek był trzeźwy. Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.