Tragiczny wypadek w regionie. Nie żyje pasażerka Peugeota

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności wypadku drogowego. Na skrzyżowaniu w Bydgoszczy doszło do zderzenia dwóch aut. W wyniku uderzenia śmierć poniosła pasażerka jednego z pojazdów.

Do zdarzenia doszło w sobotę (01.10.2017) około godziny 08:00, wówczas dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic Kamiennej i Fabrycznej w Bydgoszczy. Na miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego. Jak się okazało, w zdarzeniu brały udział dwa pojazdy. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący pojazdem marki Kia, jadąc ulicą Kamienną w kierunku Fordonu, zderzył się z pojazdem marki Peugeot, który jadąc ulicą Kamienną od strony Fordonu, skręcał w lewo w ulicę Fabryczną.

W wyniku uderzenia śmierć na miejscu poniosła pasażerka peugeota. Natomiast kierujący peugeotem został przewieziony do szpitala. Kierowca kia był trzeźwy. Teraz funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora ustalają, który z kierujących przyczynił się do tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.