Tragiczny wypadek w regionie! Nie żyją dwie osoby. Osobówka zderzyła się czołowo z ciężarówką

KPP Brodnica

Brodniccy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałek rano w miejscowości Niewierz, pow. brodnicki. W wyniku zderzenia samochodu osobowego hyundai z ciężarowym volvo zginęły dwie osoby.

W poniedziałek (18.09.17) około 9.30 dyżurny brodnickiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Niewierz, na drodze krajowej nr 15. Policjanci, którzy pojechali na miejsce zdarzenia ustalili, że kierujący hyundaiem zderzył się z jadący z przeciwnego kierunku ciężarowym volvo, przewożącym trzodę chlewną. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 65-letni kierowca osobowego auta oraz jego 53-letnia pasażerka.

Kierowca ciężarówki i dwaj jego pasażerowie nie odnieśli obrażeń. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności i przyczyny tej tragedii.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.