Tragiczny wypadek w regionie. 34-latka potrąciła pieszego

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Aleksandrowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w Nieszawie. 34-letnia kierująca audi potrąciła pieszego, który w wyniku zderzenia poniósł śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło w piątek (02.03) około godz. 19:30 w Nieszawie. 34-letnia kierująca audi na prostym odcinku drogi potrąciła 47-latka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pieszy nagle wtargnął pod nadjeżdżający pojazd i nie posiadał na sobie elementów odblaskowych. W wyniku zdarzenia mieszkaniec Wagańca poniósł śmierć na miejscu. Kierująca samochodem była trzeźwa. Aleksandrowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku.

Po raz kolejny policja przypomina PAMIĘTAJMY O ODBLASKACH! Każdy pieszy, który porusza się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.