Tragiczny wypadek w regionie. 19-letni kierowca nie żyje. BMW wypadło z drogi i uderzyło w drzewo

Fot. KPP Golub-Dobrzyń

Policjanci z Golubia-Dobrzynia pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy, z którego jeden uderzył w drzewo. W wyniku uderzenia śmierć na miejscu poniósł 19-letni kierowca bmw.

Do zdarzenia doszło w środę (14.06.2017) około godz. 17.10 w miejscowości Białkowo (powiat golubsko-dobrzyński), na drodze wojewódzkiej nr 534. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na prostym odcinku drogi, kierujący samochodem marki Audi A4, podczas skręcania w lewo, w drogę gruntową, zajechał drogę wyprzedzającemu go pojazdowi marki BMW 3.

W wyniku zderzenia pojazdów, bmw wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. 19-letni kierowca bmw poniósł śmierć na miejscu. Kierujący pojazdem marki audi, 19-letni mieszkaniec powiatu wąbrzeskiego był trzeźwy. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

Polub nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiesz się więcej

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.