Tragiczny pożar w regionie. W pokoju znaleziono spalone ciało mężczyzny

Fot. KPP Rypin

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczyny pożaru, w którym zginął 69-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Rogowo w Czumsku Dużym.

Dyżurny Policji w Rypinie dowiedział się o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Czumsk Duży, gm. Rogowo około godziny 8-ej rano w czwartek (01.03).

Podczas akcji ratowniczej, w objętym ogniem pokoju, znaleziono spalone ciało mężczyzny. Po opanowaniu i ugaszeniu pożaru na miejsce weszli śledczy. Tam pod nadzorem prokuratora w obecności biegłego z zakresu pożarnictwa wykonali kryminalistyczne oględziny, które wstępnie wykazały, że do zaprószenia ognia doszło w pomieszczeniu zajmowanym przez denata.

Był nim 69-letni mieszkaniec. Pozostałym dwóm osobom przebywającym w tym samym budynku nic się nie stało. Dokładne okoliczności i przyczyny pożaru pod nadzorem prokuratora wyjaśniają rypińscy policjanci.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.