Tragedia w regionie. Nie żyje miesięczna dziewczynka znaleziona na polu

Miesięczna dziewczynka wychłodzona trafiła do szpitala. Mundurowi  ustalają przyczyny tego zdarzenia. Do wyjaśnienia zatrzymano 36-letnią matkę dziecka.

Dyżurny policji w Radziejowie otrzymał informację dziś (6.02.2018r.) około 5:15. Ze zgłoszenia wynikało, że w jednej z miejscowości w gm. Piotrków Kujawski miesięczna dziewczynka jest nieprzytomna, wychłodzona i potrzebuje pomocy. Na miejscu policjanci ustalili, że lekarze pogotowia udzielają pomocy nieprzytomnemu dziecku, które zostało znalezione na polu w pobliżu domu. Okoliczności, w jakich do tego doszło są ustalane przez policjantów. Dziewczynka została przewieziona do szpitala.

Do sprawy zatrzymano 36-letnią matkę niemowlaka. Kobieta w chwili zatrzymania była trzeźwa. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, w celu wyjaśnienia wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

Dziś kilka minut po godzinie 13:00 radziejowscy policjanci otrzymali informację ze szpitala, że miesięczna dziewczynka zmarła. Z zatrzymaną matką niemowlaka trwają czynności wyjaśniające mające na celu wyjaśnienia wszelkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Taka matke co na mroz wyzucila takie male stwozenie to tylko ona poprostu nie ma serca lepiej jak by oddala je do domu dziecka

Taka matke co na mroz wyzucila takie male stwozenie to tylko ona poprostu nie ma serca lepiej jak by oddala je do domu dziecka

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.