Śmigłowiec pogotowia w akcji. Chłopiec z obrażeniami ciała przetransportowany do szpitala

Fot. Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej w Palczewie (gm. Piotrków Kujawski). Pieszy po zderzeniu z autem osobowym, trafił do szpitala. Sprawę wyjaśniają radziejowscy policjanci.

Do wypadku doszło we wtorek (13.06.2017r.) około godziny 8:15 w Palczewie na drodze wojewódzkiej nr 267. Jak wstępnie ustalili policjanci, 69-letni mieszkaniec powiatu radziejowskiego, jechał daewoo nexią w kierunku Bytonia. Z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, doszło do zderzenia z pieszym 12 latkiem, który przechodził przez jezdnię.

Chłopiec z obrażeniami ciała został przewieziony lotniczym pogotowiem ratunkowym do szpitala. Kierujący samochodem był trzeźwy.

Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego wypadku będą wyjaśniać policjanci z Radziejowa.

W związku z tym zdarzeniem Komenda Powiatowa Policji w Radziejowie, zwraca się z prośbą do wszystkich świadków tego zdarzenia, a w szczególności do kierowcy TIR-a, który jechał od strony m. Bytoń o kontakt pod numerem tel. 542318400.  

Polub nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiesz się więcej

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.