Sfotografowani na gorącym uczynku. Mężczyźni z prywatnej firmy wynieśli...

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Aleksandrowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy z terenu prywatnej firmy wynieśli szynę rozporową wartą 600 złotych. Mundurowi wytypowali sprawców na podstawie szczegółowego opisu świadków, a także zdjęć, które zrobiła podejrzanym córka pokrzywdzonego. Winni przestępstwa wkrótce staną przed sądem, grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek (23.02.18) policjanci z Aleksandrowa zostali powiadomieni o kradzieży w jednej z prywatnych firm na terenie miasta. Jak się okazało, nieznani sprawcy wynieśli szynę rozporową wartą 600 złotych. W trakcie czynności na miejscu zdarzenia do funkcjonariuszy podeszła córka pokrzywdzonego, która przekazała im kilka zdjęć, na których uwieczniła złodziei.

To na ich podstawie policjanci bardzo szybko wytypowali podejrzanych i jeszcze tego samego dnia zatrzymali ich na terenie miasta. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi odzyskali też skradziony łup.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.