Rozbój w regionie: 18-latek napadł na mężczyzne i skradł mu telefon

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Nawet 12 lat za kratami może spędzić 18-letni mieszkaniec Rypina, który jest podejrzany o rozbój. Napastnik zaatakował przypadkowo napotkanego mężczyznę i skradł mu telefon komórkowy. Następnego dnia sprawca był już w rękach policjantów.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem (27.11.17) na jednej z ulic Rypina. Tam napastnik zaszedł od tyłu idącego chodnikiem mężczyznę, zasłonił mu oczy, przewrócił go na ziemię i zaczął bić, po czym zabrał mu telefon komórkowy. Zaatakowany przechodzień, w trakcie szarpaniny, zdołał jednak zobaczyć, kto go napadł.

O całym zajściu poinformował dyżurnego policji, który sprawę przekazał kryminalnym. Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do zbierania dowodów w sprawie. Zabezpieczyli ślady oraz przesłuchali świadków.

Na tej podstawie, następnego dnia rano, zatrzymali wytypowanego mężczyznę, któremu ogłosili zarzut rozboju. Za przestępstwo to grozi mu do 12-stu lat pozbawienia wolności.

W czwartek(30.11.17) rypiński sąd zadecydował, że 18-letni rozbójnik najbliższe 3 miesiące spędzi za kratami.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.