Próbował się wymigać. Przez to ściągnął na siebie większe kłopoty

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 56-latkowi, który kierował samochodem pod wpływem alkoholu. Jednak to nie jest główny powód jego problemów. Mężczyzna chciał się wymigać od kary, oferując policjantom z Aleksandrowa łapówkę i to tym właśnie ściągnął na siebie większe kłopoty.

W minioną sobotę (28.10.17) około 16.00 aleksandrowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Siutkowie. Na miejscu ustalili, że kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Już na pierwszy rzut oka było widać, że 56-latek znajduje się pod znacznym wpływem alkoholu, jednak odmówił poddania się badaniu na jego zawartość.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli do szpitala na pobranie krwi. Właśnie wtedy 56-latek zaproponował im 5 tysięcy złotych za odstąpienie od czynności, tym samym ściągając na siebie jeszcze większe kłopoty.

Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty obietnicy udzielenia korzyści majątkowej. Nie uniknie też odpowiedzialności za kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu. W tym wypadku treść zarzutu będzie zależała od wyniku badania krwi.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.