Pożar domu jednorodzinnego w regionie. Podpalacz zatrzymany przez policję

Fot. KPP Lipno

Dzięki zaangażowaniu policjantów z posterunku w Dobrzyniu nad Wisłą sprawca podpalenia domu jednorodzinnego został zatrzymany już następnego dnia. Decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące.

W miniony czwartek (05.04.18) w miejscowości Tupadły spłonął dom jednorodzinny. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym pożarze. Policjanci wraz z biegłym, którzy pracowali na miejscu zdarzenia przeprowadzili oględziny miejsca. W wyniku tych czynności ustalili, że doszło do podpalenia, prawdopodobnie niewielką ilością substancji łatwopalnej wrzuconej przez okno.

Funkcjonariusze, którzy pracowali przy tej sprawie, już następnego dnia, w piątek (6.04.18) ustalili i zatrzymali 45-latka podejrzewanego o podpalenie. Materiał zgromadzony w sprawie pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów. Jeszcze tego samego dnia decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.