Policyjny pościg za kierowcą motocykla. 34-latek uderzył w radiowóz ...

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Przed sądem odpowie 34-letni kierowca motocykla, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Funkcjonariusze rozpoczęli pościg w trakcie którego motocyklista nie zapanował nad motorem i uderzył w goniący go radiowóz. Do zdarzenia doszło na ulicy Brzeskiej w miejscowości Służewo. Okazało się, że nie miał on uprawnień i posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

W sobotę (10.06.) około godziny 00.00 policjanci aleksandrowskiej „drogówki” w miejscowości Koneck usiłowali zatrzymać do kontroli drogowej motocyklistę, jednak ten zlekceważył polecenie i zaczął uciekać. Funkcjonariusze rozpoczęli pościg w trakcie którego motocyklista nie zapanował nad motorem i uderzył w goniący go radiowóz. Do zdarzenia doszło na ulicy Brzeskiej w miejscowości Służewo. Okazało się, że nie miał on uprawnień i posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. 34- letni motocyklista spędził noc w policyjnym areszcie, był trzeźwy.

W niedzielę (11.06) mężczyzna usłyszał zarzuty nie zatrzymania się do kontroli drogowej, nie stosowania się do zakazu sądowego, oraz spowodowania kolizji drogowej i jazdy bez uprawnień.

Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Polub nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiesz się więcej

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.