Policyjny pościg w regionie. Mężczyzna nie zareagował na sygnały i zaczął uciekać

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Aleksandrowscy policjanci w czasie pościgu zatrzymali 45-latka który kierując samochodem osobowym, nie zatrzymał się do kontroli. Szybko okazało się,że mężczyzna jest pijany. Zatrzymany odpowie przez sądem za przestępstwo, za które grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek (27.11.) około godziny 19.00 policjanci zauważyli jadącego przez miejscowość Zakrzewo osobowego citroena. Policjanci użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych sygnalizując nakaz zatrzymania się. Mężczyzna nie reagował i zaczął uciekać.

Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali 45-letniego kierowcę citroena. Mężczyzna miał ponad 3 promila alkoholu w organizmie.

Teraz odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i za przestępstwo z art. 178b Kodeksu Karnego tj. niewykonanie polecenia zatrzymania pojazdu, za które grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.