Pijany wjechał samochodem w ogrodzenie. Widział to sąsiad i ...

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Jadący czarnym audi mężczyzna uderzył w ogrodzenie posesji, po czym oceniwszy straty na swoim aucie odjechał z miejsca zdarzenia. Widział to sąsiad właściciela posesji. Kiedy chwilę później na ulicy pojawiło się rzeczone auto mieszkaniec Lipna, który dowiedział się o zdarzeniu, zatrzymał samochód i zabrał kierowcy kluczyki. Okazało się, że prowadzący auto miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w sobotę (10.06.2016), późnym popołudniem. Przez jedną z ulic Kikoła jechało czarne audi. W pewnym momencie kierowca pokonujący zakręt zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Po całym zajściu wyszedł z auta, aby ocenić powstałe po kolizji straty, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Widział to sąsiad, który opowiedział o wszystkim krewnemu właściciela.

Niedługo potem powiadomiony o wszystkim mężczyzna zobaczył jadący pojazd, który brał udział w tym zdarzeniu i zatrzymał go. Gdy podszedł do kierowcy wyczuł silny zapach alkoholu, więc zabrał kluczyki, aby uniemożliwić mu dalszą jazdę.

Wezwani na miejsce policjanci zbadali 42-latka na zawartość alkoholu w organizmie i okazało się, że wynosiła ona ponad 2,5 promila.

Mężczyzna dziś usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Musi się liczyć z utratą prawa jazdy, wysokim świadczeniem pieniężnym i ograniczeniem lub pozbawieniem wolności. To jednak nie wszystko, bo odpowie także za spowodowanie w stanie nietrzeźwości kolizji drogowej.

Polub nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiesz się więcej

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.