Nowy Kierownik Posterunku Policji. Gdzie tym razem?

Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawskim ma nowego Kierownika. Został nim asp.szt. Sławomir Płaczkowski. Rozkaz nominacyjny wręczył Komendant Powiatowy Policji w Radziejowie nadkom. Karol Konopacki.

10 kwietnia 2017 roku w Posterunku Policji w Piotrkowie Kujawskim odbyła się wyjątkowa uroczystość. Komendant Powiatowy Policji  w Radziejowie nadkom. Karol Konopacki wręczył rozkaz nominacyjny na stanowisko Kierownika Posterunku asp.szt. Sławomirowi Płaczkowskiemu.

Na spotkaniu obecni byli także Burmistrz Miasta i Gminy Piotrków Kujawski Sławomir Bogucki oraz Wójt Gminy Bytoń Artur Ruciński. Komendant jak i włodarze gmin życzyli nowemu Kierownikowi sukcesów w pracy zawodowej jak i życiu prywatnym. W trakcie uroczystości mianowano także nowego dzielnicowego gminy Bytoń. Nominację odebrała sierż.szt. Ewa Rynkowska.

Posterunek Policji w Piotrkowie Kujawski obejmuje swoim zasięgiem dwie gminy- Bytoń i Piotrków Kujawski. Obecnie w  posterunku służbę pełni 9 policjantów, w tym 3 dzielnicowych.

 

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.