Murawa z PGE Narodowego na której grał Lewandowski trafiła na stadion w regionie

Fot. UM Rypin

Po awansie polskiej reprezentacji w piłce nożnej na MŚ w Rosji zwinięto całą murawę na Stadionie Narodowym w Warszawie. Mogłaby iść na kompost ale nie tym razem. To samorządowcy w Rypinie znaleźli na nią pomysł.

Murawę zwinięto ze stadionu i przewieziono do Rypina. To samorządowcy z naszego regiony zgłosili się po nią pierwsi, by nie trafiła na kompost.

Po meczu Burmistrz zgłosił się do organizatorów bo przecież zagrać na murawie, na której grała nasza reprezentacja jest wielką nobilitacją. Mimo, iż na murawę piłkarze naszej reprezentacji trochę narzekali to jednak przyniosła nam szczęście i awans po 12 latach na Mundial w Rosji.

Niedawno biegał po niej Robert Lewandowski, a tu od kilku godzin, w pocie czoła pracownicy MOSiR, Urzędu i spółki PK Komes pod kierownictwem Dyrektora Sławomira Stefańskiego składają trawę ze szczęśliwego dla Polskiej Reprezentacji Stadionu Narodowego, aby służyła naszym mieszkańcom! - pisze na swoim profilu FB Paweł Grzybowski Burmistrz Rypina

Trawa do Rypina trafiła dzięki współpracy Burmistrza Rypina Pawła Grzybowskiego oraz firmy Trawnik Producent ze Szczecinka, oficjalnego dostawcy murawy na PGE Narodowy. Cieszy również samorządowców fakt, że dzięki murawie można będzie promować sam Rypin.  

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Galeria zdjęć: 

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.