Motocyklista uderzył w przejeżdżający ciągnik. 23-latek z obrażeniami trafił do szpitala [FOTO]

W środę (12.07.2017), w miejscowości Borowo w wypadku drogowym poszkodowany został kierujący motocyklem, który uderzył w przejeżdżający szosę ciągnik. Jest ranny, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Śledczy zdecydują, kto poniesie odpowiedzialność za to zdarzenie.

W środę ok 20.00 policjanci Posterunku Policji w Tłuchowie zostali wysłani przez dyżurnego na zdarzenie drogowe, które miało miejsce w Borowie.

Na miejscu, na skrzyżowaniu drogi twardej z gruntową zastali ciągnik rolniczy oraz leżący przy nim motocykl. Kierowca jednośladu, 23-letni mieszkaniec gm. Wielgie został zabrany do szpitala przez załogę karetki pogotowia. Jak się okazało w wyniku dalszych badań doznał obrażeń, które naruszają funkcjonowanie narządów jego ciała na okres powyżej 7 dni.

Jak ustalili policjanci kierowca jednośladu uderzył w ciągnik rolniczy z rozrzutnikiem, kierowany przez 22-letniego mieszkańca gm. Tłuchowo, który przejeżdżał przez główną drogę asfaltową.

Obydwaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności w sprawie tego wypadku.

Galeria zdjęć: 

Komentarze

Proszę o kontakt 724842127

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.