Eksplozja na stacji paliw w regionie. W okolicznych domach i kościele wypadły szyby. Zatrzymano 50 latka [ZDJĘCIA, VIDEO]

Radziejowscy policjanci wyjaśniają przyczyny pożaru i wybuchu na stacji paliw w Topólce. Wybuchły zbiorniki i butle z gazem. Spłonęły także dwa samochody zaparkowane  stacji. Szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń.

Dołącz do nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiesz się więcej

Do zdarzenia doszło wczoraj (11.01.2017r.) kilka minut po 13:00 w Topólce(pow. radziejowski). Dyżurny radziejowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pożarze na stacji paliw. Na miejsce skierował policjantów.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas prac konserwacyjnych z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn doszło do pożaru. Następnie nastąpił wybuch dwóch butli z gazem LPG oraz kilkunastu małych butli z gazem. Znaczna część stacji paliw została zniszczona, spłonęły także dwa samochody osobowe zaparkowane na stacji. Siła eksplozji była tak duża, że w pobliskich domach i kościele zbiły się szyby. Na skutek tego zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.

Na miejscu zdarzenia policjanci przesłuchiwali świadków i wykonywali oględziny z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. Zatrzymano 50-letniego mężczyznę, który wykonywał prace naprawcze.

Przyczynę, a także okoliczności tego zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie śledztwo.

Video znajdziesz tutaj (kliknij)

Galeria zdjęć: 

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.