Ciężarowy Mercedes wpadł w poślizg i uderzył w drzewo [FOTO]

Fot. KPP Rypin

Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w miejscowości Godziszewy (powiat rypiński). Droga była zablokowana przez kilka godzin, policjanci wyznaczyli objazdy.

W czwartek (27.12) po godz. 8-ej rano dyżurny rypińskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Godziszewy. Funkcjonariusze ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce ustalili, że 26-letni mieszkaniec powiatu żuromińskiego kierujący zespołem pojazdów: ciągnikiem siodłowym m-ki Mercedes z naczepą nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjeżdżając na lewe pobocze uderzył kabiną w drzewo.

W wyniku tego zderzenia naczepa pojazdu zablokowała drogę. Policjanci wyznaczyli objazdy i przez kilka godzin kierowali ruchem. Kierowca był trzeźwy. Za naruszenie przepisów ruchu drogowego został ukarany mandatem.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Galeria zdjęć: 

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.