Akcja policji i straży leśnej. Uderzają w kłusowników

Fot. KPP Lipno

Policjanci z posterunku w Skępem, pow. lipnowski, pełnili służbę wspólnie ze Strażą Łowiecką. Na początku spotkania funkcjonariusze omówili i przeanalizowali problematykę związaną z kłusownictwem zwierzyny. Następnie udali się na wspólny patrol po terenach leśnych gminy.

W czwartek (22.02.18) policjanci z posterunku w Skępe, pow. lipnowski, pełnili służbę ze Strażą Łowiecką. Mundurowi, zanim wyruszyli w patrol omówili i przeanalizowali problematykę związaną z kłusownictwem zwierzyny. Funkcjonariusze patrolowali tereny leśne i polne obwodów łowieckich na terenie m.in. Szczekarzewa, Franciszkowa, Łąkiego i Rumunek Skępskich. Skontrolowali także ambony łowieckie. Następnie, sprawdzili skup zwierzyny łownej w miejscowości Skępe pod kątem dokumentacji związanej z jej pozyskiwaniem.

W wyniku przeprowadzonych czynności nie ujawniono nieprawidłowości.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.