35-latka ukradła samochód osobowy. Nie odjechała daleko… uderzyła w drzewo i uciekła…

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Aleksandrowscy policjanci zatrzymali 35-latkę, która próbowała dokonać kradzieży samochodu marki Nissan. Kobieta nie odjechała daleko, po chwili spowodowała kolizje i uderzyła w drzewo. Jej zatrzymanie było możliwe dzięki czujności znajomych pokrzywdzonego.

W niedzielę (06.08.) w Aleksandrowie Kujawskim policjanci zatrzymali 35-letnią kobietę, która na ulicy Wojska Polskiego próbowała dokonać kradzieży zaparkowanego nissana. Nie odjechała daleko bo już po chwili uderzyła w przydrożne drzewo i uciekła. Zaledwie kilkadziesiąt metrów od miejsca zdarzenia została ujęta przez znajomych pokrzywdzonego, którzy powiadomili policję.

35-latka została zatrzymana i spędziła 2 noce w policyjnym areszcie. Usłyszała już zarzuty usiłowania kradzieży samochodu. Nie uniknie też odpowiedzialności za kierowanie samochodem bez uprawnień i spowodowanie kolizji. Kobiecie grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.