28-latek zaatakowany nożem. Mężczyzna zmarł w szpitalu

Fot. Zdjęcie ilustracyjne / pixabay

Wczesnym rankiem dyżurny toruńskiej komendy otrzymał informację o awanturze do jakiej doszło na ulicy Chełmińskiej w Toruniu. Wskutek tego zdarzenia jedna z osób została prawdopodobnie ugodzona nożem w brzuch i trafiła do szpitala. Niestety pomimo usilnych starań lekarzy 28-letni mężczyzna zmarł. Policjanci do tej sprawy zatrzymali dwóch mieszkańców tamtego rejonu.

W lany poniedziałek (17.04.) około godziny 4:20 dyżurny toruńskiej komendy otrzymał informację o awanturze kilkunastu osób, do jakiej doszło na ulicy Chełmińskiej w Toruniu. Ze wstępnych informacji wynikało, że wskutek tego zdarzenia jedna z osób została prawdopodobnie ugodzona nożem w brzuch i trafiła do szpitala. Niestety pomimo usilnych starań lekarzy 28-letni mężczyzna zmarł.

Policjanci natychmiast przystąpili do ustalania okoliczności oraz zabezpieczania śladów i dowodów tego zdarzenia. W wyniku ich działań po kilkudziesięciu minutach w jednym z mieszkań do tej sprawy, zatrzymali dwóch mężczyzn. To 19 i 21- letni mieszkańcy tamtejszego rejonu. Młodszy z nich był trzeźwy, starszy miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Czynności wykonywane przez policjantów wykazały, że 28- latek to nie jedyny pokrzywdzony w tej sprawie.

Okazało się bowiem, że podczas tego zdarzenia niegroźnych obrażeń klatki piersiowej doznał również 31- letni mieszkaniec Torunia. Na szczęście nie wymagały one jego hospitalizacji. Teraz śledczy będą weryfikować i ustalać udział i rolę poszczególnych osób w tym zdarzeniu. Sprawę prowadzi Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Toruniu pod nadzorem Prokuratora Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum Zachód, który nadzorował czynności na miejscu.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.