16-latek napadł na starszą kobietę. Zabrał jej pieniądze i złamał nogę

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Sąd rodzinny zadecyduje o dalszym losie 16-latka, który napadł na 79-letnią kobietę. Dzielnicowi z Aleksandrowa złapali nastolatka tuż po zdarzeniu. Ze zgromadzonego materiału dowodowego wynika, że nieletni będzie odpowiadał za rozbój.

Do napadu doszło w piątek (09.02.), przed południem, na jednej z ulic w Aleksandrowie. Nieznany wówczas młody mężczyzna podbiegł do idącej ulicą 79-latki i przewrócił pokrzywdzoną. Kiedy kobieta leżała na ziemi zabrał jej torebkę z zawartością portfela z pieniędzmi i dokumentami. Sprawa została natychmiast zgłoszona aleksandrowskim policjantom.

Dzielnicowi, którzy akurat patrolowali sąsiednią ulicę błyskawicznie pojawili się na miejscu zdarzenia. Niespełna kilka minut po zdarzeniu zatrzymali 16-latka, który uciekał z miejsca zdarzenia. Skradzione pieniądze ukrył w skarpetce a torebkę wyrzucił w pobliskie zarośla.

Pokrzywdzona trafiła do szpitala, gdzie okazało się, że w wyniku upadku doznała złamania kości udowej. Nieletni napastnik odpowie teraz za rozbój. O jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny. Policjanci w trakcie czynności odzyskali wszystkie skradzione w wyniku napaści przedmioty.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.