Zapowiada się upiorna noc we Włocławku. Przyjdziesz?

W sobotę 28 października w klubie Taktyk sympatycy gier planszowych zmierzą się z prawdziwą magią – magią wspólnej gry. Wspierać ich będą kandydaci na czarodziejów, rywalizujacy w przepowiadanie przyszłości na podstawie światowego bestselleru – gry "Wizard".

Klub gier planszowych Taktyk w Centrum Kultury Browar B. zaprasza na kolejne całonocne spotkanie z grami. Minimum 12 godzin grania i ponad 300 tytułow do wyboru. Atrakcją wieczoru będzie pierwszy w Polsce turniej towarzyski w "Wizard", grę opartą na manuskryptach odnalezionych pod obeliskami Stonehenge. Gratką dla miłośników horrorów będą również gry wydawnictwa Galakta, takie jak "Horror w Arkham" czy "Posiadłość szaleństwa". Obowiązują stroje halloweenowe. Liczba biletów limitowana.

sobota, 28.10, g. 17.00 – 5.00, bilety 12 zł, przedsprzedaż na biletyna.pl klub gier planszowych Taktyk, Centrum Kultury Browar B., ul. Łęgska 28 (wejście od Bechiego)

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Zobacz także: 

Planszówkowa noc w Taktyku

W dniu dzisiejszym tj. 25 sierpnia 2017 r - w piątkową noc Taktyk zaproponował prawdziwie "mordercze" zmagania.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.