Wyjątkowy koncert wkrótce we Włocławku

III Liceum im. Marii Konopnickiej we Włocławku oraz Teatr Impresaryjny im. W. Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza do udziału w wyjątkowym koncercie z okazji obchodów stulecia LMK.

Gershwin na cztery ręce tak zatytułowana jest ta niepowtarzalna impreza muzyczna, która odbędzie się w piątek, 20 kwietnia 2018 r. o godz. 19.00 w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku.

Przed Państwem zaprezentują się muzycy - wybitnie uzdolnieni absolwenci LMK, którzy w formie prezentu - niespodzianki dla zaszczytnej jubilatki zapraszają na niezapomnianą podróż w krainę wrażeń i emocji.

Usłyszą Państwo gwiazdy estrady, jak Aneta Figiel - znana m.in. z programu „Jaka to melodia?”, Anna Sokołowska-Alabrudzińska - piosenkarka i aktorka musicalowa, Tomasz i Maciej Stroynowscy - pianiści, kompozytorzy, aranżerzy, koncertujący w Polsce i wielu innych krajach Europy.

Obcować będą Państwo z muzyką George’a Gershwina graną w duecie oraz wyjątkowymi, popisowymi numerami wokalnymi z różnych epok z akompaniamentem fortepianu.

Bilety w cenie 20 PLN do nabycia w kasie Teatru Impresaryjnego. Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na organizację obchodów stulecia Liceum Marii Konopnickiej.

 

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.