Wygraj samochód !!! To takie proste !!!

Samochód osobowy Opel Corsa to główna nagroda w wielkiej loterii, organizowanej z okazji 6-tych urodzin  Wzorcowni Włocławek.

Loteria rozpoczyna się 19-go września 2015, a kończy 18 października 2015 wielkim finałowym losowaniem około godz. 17:00, w trakcie którego ogłoszony zostanie zdobywca nagrody głównej.

Co zrobić, aby wziąć udział w wielkiej loterii?

Wystarczy zrobić zakupy w sklepach CH Wzorcownia na kwotę minimum 100 zł, w okresie trwania loterii.

Kupony można odebrać bezpośrednio przy kasach w sklepach lub w Punkcie Obsługi Loterii.

Po okazaniu paragonu, należy wypełnić kupon loteryjny, podpisać, oddać do opieczętowania i wrzucić do urny. W razie przedstawienia paragonu na wielokrotność 100 zł, Klient otrzymuje jeden kupon loteryjny za każde udokumentowane 100 zł, ale nie więcej niż 5 kuponów za 1 dowód zakupu.

Finał loterii i losowanie nagród odbędzie się 18 października 2015 roku, około godziny 17:00, na specjalnie przygotowanej scenie. W losowaniu biorą udział kupony, zebrane w urnie, ze wszystkich dni loterii.

Aby odebrać nagrodę główną, koniecznie należy być obecnym na finałowym losowaniu wraz z opieczętowanymi paragonami z okresu loterii, dowodem osobistym lub innym dowodem tożsamości ze zdjęciem. W razie nieobecności wylosowanej osoby,  losowanie będzie powtórzone.

Z okazji 6-tych urodzin Wzorcowni, organizatorzy przygotowali przepyszny tort dla odwiedzających Wzorcownię w dniu finału loterii.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.