Wygraj gęś na świąteczny obiad [KONKURS 2017]

Już nie tylko rogal na śniadanie 11 listopada. Od tego roku w porze obiadowej to gęsina gościć będzie na kujawskich  stołach w imieniny Świętego Marcina!

A dla naszych czytelników mamy 10 świeżych gęsich tuszek. Otrzymają je autorzy najciekawszych odpowiedzi nadesłanych na nasz konkurs. Jak wziąć udział w naszym konkursie i wygrać gęsinę?

Konkurs organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko – Pomorskiego "Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina"

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać przepis na gęsinę i odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty masz otrzymać gęś na świąteczny stół?

Wysyłając odpowiedź prosimy podać imię, nazwisko, telefon, datę urodzenia.

Nagrodzimy 10 najciekawszych odpowiedzi! Odpowiedzi należy nadsyłać na adres: promocjewloclawskie@wp.pl w temacie wpisując: Gęsina na św. Marcina 2017 - KONKURS

Konkurs kończy się 27 października 2017 r. o godzinie: 19:00

Zwycięzcy konkursu poinformowani zostaną o wygranej e-mailem.

Zwycięzcy odbiorą nagrodę we Włocławku na Parkingu Przedstawicielstwa Urzędu Marszałkowskiego, Bechiego 2 w dniu 4 listopada 2017 roku.

Zapraszamy także do polubienia naszego fanpaga na Facebooku: https://www.facebook.com/promocjewloclawskie polubienia wpisu o konkursie i udostępnienia go na Facebooku.

Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych z późniejszymi nowelizacjami. Nagrodę w konkursie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi. O wyborze zwycięzców zadecyduje jury, w skład którego wejdą przedstawiciele redakcji pomocjewloclawskie.pl. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, pod warunkiem, że nie jest pracownikiem współpracownikiem firmy Promocje włocławskie  lub podmiotów od niej zależnych.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.