Wybory Miss PWSZ we Włocławku. Zobacz najpiękniejsze [ZDJĘCIA]

W dniu 17 czerwca 2017 r w Teatrze Impresaryjnym im, Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku odbyła się Gala Finałowa  Miss Polski Studentek PWSZ.

Fotorelacja tutaj (kliknij)

Organizatorem IV Ogólnopolskich Wyborów Miss Studentek PWSZ 2017 byli: PWSZ Włocławek, Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego oraz Urząd Miasta Włocławek.

W finale wzięło udział 10 studentek z Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych z całej Polski.  Włocławek reprezentowała Klaudia Dolińska, która została wybrana w głosowaniu na facebookowej stronie Samorządu Studenckiego.

O tytule MISS POLSKI PWSZ zadecydowało jury. Wszystkie uczestniczki startujące w konkursie prezentowały się na scenie między innymi  w strojach biznesowych, wieczorowych, sportowych oraz ślubnych. Uczestniczki dokonywały również prezentacji swojej osoby. Tytuł Miss PWSZ powędrował do studentki z PWSZ w  Płocku . Została nią kandydatka nr 8 Aleksandra Bitner.

MISS internautów została  Waleria Jachimowicz z Białej Podlaski. I Wicemiss Izabela Brutta z Białej Podlaski.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.