WOŚP 2017 Włocławek. Ponad pół tysiąca wolontariuszy będzie kwestować we Włocławku, Brześciu, Baruchowie, Lubieniu i gminie Włocławek

W najbliższą niedzielę 15 stycznia w całej Polsce, w tym we Włocławku, odbędzie się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na ulice naszego miasta wyruszy 507 wolontariuszy, by zbierać datki dla najmłodszych i najstarszych (w tym roku WOŚP zagra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów).

W najbliższy piątek, tj. 13 stycznia o godz. 16.30 w Centrum Kultury Browar B. rozpoczną się szkolenia wolontariuszy, którzy tego dnia odbiorą również puszki i serduszka.

Program znajdziesz tutaj (kliknij)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra również w najbliższym regionie.

W trakcie Finału WOŚP, tj. w dniu 15 stycznia w godzinach od 13.00 do 20.00 w Hali Sportowej w Baruchowie odbędzie się akcja Rejestracji Potencjalnych Dawców Szpiku. (program tutaj kliknij)

Akcja polegać będzie na przeprowadzeniu wstępnego wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza z danymi osobowymi oraz pobraniu wymazu z wewnętrznej strony policzka. Potencjalnym dawcą może zostać każdy ogólnie zdrowy człowiek od 18 do 55 roku życia.

W akcji wezmą udział również: Brześć Kujawski (program tutaj kliknij), Lubień Kujawski (program tutaj kliknij) i gmina Włocławek (program tutaj kliknij)

Zobacz także: 

WOŚP 2016 Włocławek: Koncerty

Dziś na WOŚP 2016 we Włocławku zagrali: Leslau, Covergreen, Formacja Nieżywych Schabuff.

WOŚP 2015 w Lubieniu Kujawskim

Wielki finał WOŚP 2015 w Lubieniu Kujawskim dobiegł końca.

WOŚP 2015 w Radziejowie

Zdjęcia: Emilia Smuk

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.