WOŚP 2015 Włocławek i okolice. Ile pieniędzy zebrał już 23 finał ?

WOŚP 2015 rozkręca się! W tym roku Jurek Owsiak zbiera pieniądze „na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów”.

Fotorelacje TUTAJ

Włocławek na tę chwilę zebranych ma 78 284, 67 złotych. To jeszcze jednak nie koniec. Kwota bowiem wciąż rośnie.

Trwają również licytacje, które zasilą konto WOŚP.

Wśród przedmiotów przekazanych na licytacje znalazło się wiele ciekawych propozycji.

Aeroklub Włocławski  zaoferował vouchery na lot balonem, szybowcem czy samolotem. Podobnie Gaspol Team zaoferował lot balonem na ogrzane powietrze.

Senator Andrzej Person wystawił na licytację drewniany KIJ GOLFOWY pochodzący z XIX w.

Koszulki, płyty czy znaczki, pakiety, karnety na siłownię oraz usługi SPA, wejściówki na różnego rodzaju atrakcje to tylko kilka z propozycji  z trwającej Włocławskiej Aukcji WOŚP.

W sąsiadujących gminach również zagrała orkiestra.

Już podliczyliśmy wszystkie pieniądze z puszek. Sztab w Smólniku zebrał  2968 zł. Dziękuję wszystkim którzy wrzucili do naszych puszek choć  grosik. Do tej kwoty trzeba będzie doliczyć pieniądze z trwających  licytacji. Można licytować wiele ciekawych przedmiotów. Zapraszam pod adres http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=1659350

Dziękuję Wszystkim za wolontariat w tym dniu. Tym którzy zbierali  pieniądze, tym którzy je liczyli oraz tym którzy pilnowali swoich  pociech podczas zbiórki i firmie P.P.H RENILO za przekazanie przedmiotów  do licytacji.

Mam nadzieję, że spotkamy się za rok na XXIV finale w dniu 10 stycznia 2016 - podsumowuje 23 finał w gminie Włocławek nauczyciel Zespołu Szkół w Smólniku Andrzej Kłódkowski.

Aktualizacja:

Włocławek zebrał już 85 tysięcy złotych i liczą dalej.

Stan godzina 21:09

W sztabie radość ponieważ Włocławek przekroczył kwotę stu tysięcy złotych. Aktualny wynik to: 104 728, 88 zł

Stan 12.01.2014 godz. 09.55

Jak podaje szefowa sztabu Beata Krajewska - aktualny wynik to ponad 106 tys. zł

Galeria zdjęć: 

Komentarze

Szkoda,że w Smólniku nie było komu zbierać. Młodzież lubi lans we Włocławku.

w informacji jest link gdzie Ci, którzy nie mogli z róznych względów wrzucić pieniędzy do puszki mogę wspomóc WOŚP. Zapraszamy pod ten adres.

Wolontariusze zbierali pieniądze przed 9.00 i po 10.00

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.