WOŚP 2014 Włocławek. Finał 12 stycznia. Zostań wolontariuszem

Włocławski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaprasza wszystkich, którzy chcieliby zostać wolontariuszami WOŚP  w najbliższą środę – 4 grudnia br. do Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Warszawskiej 11/13.

Od godz. 13.00 do 18.00 będzie można na miejscu dokonać rejestracji. Jeżeli nie macie zdjęcia, wolontariusze pracujący w Sztabie wykonają je Wam na miejscu.

22 Finał WOŚP odbędzie się w 12 stycznia 2014 r. Tego dnia będą zbierane pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Hasło 22. Finału brzmi: „NA RATUNEK!”.

Zobacz także: 

Morsy Kujawskie Włocławek na WOŚP 2013 cz. 2

Na WOŚP 2013 we Włocławku pojawiły się Morsy Kujawskie. Zabawa była rewelacyjna. Światełko do nieba z przerębla przyniosło wolontariuszom WOŚP 2013 we Wlocławku wymierne korzyści. Oby tak dalej!!!

WOŚP 2013 we Włocławku - Światełko do nieba z przerębla cz. 1 - XXI Finał WOŚP

13 stycznia 2013 dla WOŚP 2013 (XXI Finale WOŚP) we Włocławku na Parkingu przy Hali Mistrzów odbyło się „Światełko do nieba z przerębla”. Organizatorem imprezy były Morsy Kujawskie Włocławek.

Zobacz także:

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.