Włocławski Jarmark Wielkanocny 2017 już w weekend! Przyjdziecie?

Fot. promocjewloclawskie.pl

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią czas wielkanocnych jarmarków! Już w sobotę i niedzielę w dniach 8-9 kwietnia br. odbędzie się Włocławski Jarmark Wielkanocny.

Plac Wolności wypełni się drewnianymi straganami, na odwiedzających czekać będzie kilkudziesięciu wystawców prezentujących najróżniejsze produkty.

Na odwiedzających czekać będzie kilkudziesięciu wystawców prezentujących najróżniejsze produkty w drewnianych straganach. Kupcy z Włocławka i okolic, a także osoby z innych regionów Polski sprzedawać będą tradycyjne wyroby. Stragany zapełnią szynki, kiełbasy, słodycze, wypieki, pyszne sery, aromatyczne przyprawy, wiklinowe koszyki, ręcznie robione ozdoby, palmy wielkanocne i oczywiście pisanki.

W programie Jarmarku m.in.: wystawa palm wielkanocnych, warsztaty wielkanocne oraz teatralne niespodzianki z wielkanocnej pisanki.

Wystawcy będą czekać na mieszkańców Włocławka i okolic w godzinach od 10:00 – 18:00.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.