Włocławek zagrał z Orkiestrą Świątecznej Pomocy [VIDEO, FOTO]

W niedzielę odbył się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nadal trwa liczenie pieniędzy.

W sobotę oraz w niedzielę we Włocławku na mieście odbywały się imprezy towarzyszące WOŚP. Główna impreza Wielkiej Orkiestry we Włocławku odbyła się przy oraz w Hali Mistrzów, gdzie od godziny 16 stej wystąpili dla publiczności Base Brothers, Molly Malone’s oraz gwiazda wieczoru JAMAL. Na sam koniec o godzinie 20 stej można było podziwiać pokaz firewerków : "Światełko do nieba".

Obecnie znane są częściowe dane ze zbiórek prowadzonych w ramach tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak poinformowała szefowa włocławskiego sztabu WOŚP Beata Krajewska, w niedzielę ( 11 stycznia ) zebrano ponad 106 tysięcy złotych. Ta kwota wzrośnie, bowiem trwają jeszcze licytacje internetowe; sztab czeka również na dane ze zbiórek prowadzonych w szkołach.

Zobacz wszystkie nasze fotorelacje w WOŚP Włocławek 2015 kliknij [tutaj].

Ostateczna kwota zebrana w ramach Finału we Włocławku będzie znana pod koniec tygodnia.

Zobacz nasze video:

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.