Trzech włamywaczy plądrowało mieszkanie we Włocławku

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Anonimowa informacja mieszkańca Włocławka i szybko podjęte działania pozwoliły mundurowym na zatrzymanie trójki sprawców podczas włamania do mieszkania. Zapytani co robią tłumaczyli, że przyszli odwiedzić znajomego i żeby nie budzić jego sąsiadów weszli oknem balkonowym. Wszyscy, gdy wytrzeźwieją usłyszą zarzuty. Za włamanie i próbę kradzieży mienia grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

W piątek (9.03.18) tuż po północy dyżurny policji we Włocławku został powiadomiony o prawdopodobnym włamaniu do jednego z mieszkań na osiedlu Kazimierza Wielkiego. Wysłani na miejsce policjanci zauważyli uchylone drzwi balkonowe w jednym z lokali na parterze, a w środku trzy osoby plądrujące szafki.

Gdy policjanci weszli do mieszkania zatrzymali kobietę i dwóch mężczyzn, którzy zdążyli przygotować do wyniesienia siatki z łupem. Sprawcy tłumaczyli, że przyszli odwiedzić znajomego, a nie chcąc budzić jego sąsiadów weszli oknem balkonowym.

Policjanci nie uwierzyli w wyjaśnienia i przewieźli całą trójkę do komendy. Tam sprawdzili ich trzeźwość. 39-latka miała w organizmie 1,8 promila alkoholu, natomiast dwaj mężczyźni (19 i 20l.) ponad 1,9.

Śledczy, gdy zatrzymani wytrzeźwieją, przesłuchają całą trójkę. Wszyscy usłyszą zarzut włamania do mieszkania. Za ten czyn grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.