Trwają zapisy na Mikołajkowy Rajd Rowerowy we Włocławku

Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski oraz Włocławski Krajoznawczy Klub Rowerowy PTTK CYKLISTA zapraszają na Mikołajkowy Rajd Rowerowy, który odbędzie się dnia 2 grudnia (sobota). Wydarzenie to zwieńczy sezon rowerowy 2017.

25-kilometrowa trasa rajdu będzie wiodła m.in. przez malownicze drogi  Gostynińsko – Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Rajd wystartuje o godz. 12:00 z parkingu przy dawnym Ursusie. Finał zaplanowany jest na godz. 16:00 na Przystani na Zalewie Włocławskim przy ul. Płockiej, gdzie dla uczestników przewidziano dodatkową atrakcję, tj. udział we wspólnym ognisku.

Wszyscy zainteresowani mogą zapisywać się w biurze Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 11/13 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 17.00 (tel. 54 411 27 57). Rejestracja potrwa do 30 listopada 2017 roku (czwartek). Przy dokonywaniu wpisu na listę uczestników należy podać: imię, nazwisko oraz PESEL.

Wpisowe wynosi 10 zł od osoby. Dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia oraz dla emerytów i rencistów – 50% ulgi (cena 5 zł).  W opłacie rejestracyjnej uwzględniono koszty ubezpieczenia, obsługi medycznej, pamiątkowego znaczku oraz poczęstunku.

W przypadku złych warunków atmosferycznych trasa przejazdu zostanie skrócona.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.