Tego jeszcze we Włocławku nie było. Sprawdź atrakcje Jarmarku Bożonarodzeniowego

16 i 17 grudnia w godz. 10.00-18.00 na placu Wolności odbędzie się III Włocławski Jarmark Bożonarodzeniowy. Podczas Jarmarku będą stoiska oferujące smakołyki, zabawki, ozdoby bożonarodzeniowe i upominki świąteczne.

Pojawi się wielu producentów, twórców ludowych i rękodzielników, którzy będą prezentować i sprzedawać swoje wyroby w udekorowanych świątecznie domkach handlowych.

Na placu Wolności staną świąteczne iluminacje. Będzie pysznie i kolorowo. Nie zabraknie również atrakcji: odbędzie się pokaz rzeźbienia w lodzie w wykonaniu ICE TEAM z Poznania, uczestników mistrzostw świata oraz najbardziej prestiżowych konkursów rzeźbienia w lodzie, gdzie podczas 3-godzinnego pokazu powstanie artystyczna rzeźba lodowa.

Początek godz. 10.00. Rzeźbę będzie można oglądać przez dwa dni trwania Jarmarku. Najmłodsi „Milusińscy” będą mogli przejechać się „kolejką Świętego Mikołaja”, która będzie woziła dzieci za darmo w sobotę i niedzielę w godz. 10.00-18.00. Nie zabraknie choinki i Świętego Mikołaja, z którym będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcie. Posłuchamy również kolęd i pastorałek w wykonaniu małych i dużych włocławian.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Zobacz także: 

Jarmark Bożonarodzeniowy na Placu Wolności za nami [VIDEO, FOTO]

W sobotę i niedzielę 19-20 grudnia na Placu Wolności odbył się Włocławski Jarmark Bożonarodzeniow

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.