Takiej imprezy jeszcze we Włocławku nie było! Nadlatują ANGRY BIRDS!

Fot. Zdjęcie ilustracyjne

Takiej imprezy jeszcze we Włocławku nie było! Nadlatują ANGRY BIRDS!

Są wściekłe i nieposkromione, a mimo to kocha je cały świat.

W związku z premierą (27.05) gorąco oczekiwanej animacji „ANGRY BIRDS FILM” Wzorcownia zaprasza do wspólnej zabawy 5 czerwca od 11:00 do 19:00.

ANGRY BIRDS FILM TOUR to imprezy zakrojone na szeroką skalę, nieporównywalne do spotkań, jakie organizowano do tej pory, bogate w niezwykłe atrakcje – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych i przede wszystkim niezwykle widowiskowe.

W programie m.in.:

ANGRY RED BUS – co godzinę dzieci z opiekunami wyruszą w odjechaną, pełną atrakcji i zabawy przejażdżkę stylizowanym na głównego bohatera filmu piętrowym ANGRY RED BUSEM. Na dzieci czeka gość-niespodzianka.

MEGAPROCA. Zręcznościowa gra w „21”, polegająca na trafianiu Świnek z wielkiej procy. Każde trafienie to punkty. Kto pierwszy uzbiera ich 21,      wygra nagrodę.

Jedyna w Polsce możliwość zagrania w najnowszą produkcję Rovio i SEGA – ANGRY BIRDS ARCADE GAME – supergrę zręcznościową typu Arcade.

Wspólna gra na wielkim ekranie (ANGRY BIRDS CLASSIC, a na imprezach od maja – ANGRY BIRDS EGG HUNT).

Spotkania z ANGRY BIRDS. Dzieci spotkają się z… samymi ANGRY BIRDS (animatorzy w specjalnie sprowadzonych wyjątkowych, wspaniałych kostiumach); możliwość wspólnej zabawy i zdjęć.

FUN ISLAND. Miejsce, w którym dzieci pod opieką animatorów będą bawić się w gry i zabawy inspirowane Angry Birds. Tu również zrobią sobie zdjęcia z bohaterami filmu (duże kolorowe rzeźby Angry Birds) oraz wezmą udział w wyjątkowej PTASIEJ SZKÓŁCE.

DAJCZADER! Prawdziwy hit spotkań. Specjalna maszyna mierząca… wściekłość. Każdego, kto przekonująco pokaże, jak bardzo jest „angry”, maszyna nagrodzi smakołykami od Cheetos.

Atrakcje dla najmłodszych: ANGRY BIRDS WIZAŻ – profesjonalni makijażyści sprawią, że dzieci przemienią się w kolorowe ANGRY BIRDS, ANGRY BIRDS KINO – bajki z serii Angry Birds w naszym mini kinie.

Dołącz do nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiesz się więcej

Zobacz także: 

6-te Urodziny Wzorcowni we Włocławku

Tłumy dziś odwiedziły Wzorcownię we Włocławku. Na 6-te urodziny Wzorcowni losowano Opla Corsę. Szczęśliwą zwyciężczynią została Pani Małgorzata ze Śmiłowic. 

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.