Ta ważna droga od lat wymaga pilnej inwestycji

Fot. promocjewloclawskie.pl

Dogodne połączenie z Włocławka - drogą krajową nr 62, do węzła autostradowego Włocławek-Zachód i Brześcia Kujawskiego wymaga pilnych działań.

Włocławski radny Krzysztof Kukucki podczas konferencji prasowej zorganizowanej w dniu 17 listopada 2017 r. w Urzędzie Miasta Włocławek w przedmiocie budowy dworca włocławskiego z udziałem europosła Janusza Zemke, posła na Sejm RP Tomasza Lenza, prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego zaapelował do wszystkich parlamentarzystów, samorządowców ponad podziałami do wspólnego zabiegania o poprawę odcinka drogi krajowej 62 między granicą miasta Włocławek a węzłem autostradowym.

Parlamentarzyści lokalni niezależnie od tego jaką formację reprezentujecie proszę o wsparcie władz samorządowych nie tylko Włocławka, ale również i powiatu włocławskiego, gminy Brześć Kujawski w sprawie poprawy dojazdu do autostrady i skomunikowania naszego miasta ze strefą rozwoju w Brześciu Kujawskim co jest ważne dla Brześcia Kujawskiego i dla powiatu włocławskiego jak również dla mieszkańców Włocławka, ponieważ część z naszych mieszkańców będzie tam pracować - mówił radny Krzysztof Kukucki.

Już podkreślił Kukucki ten odcinek drogi krajowej 62 między granicami miasta a węzłem autostradowym powoli się zatyka. Istnieje potrzeba jej poszerzenia  przynajmniej po dwa pasy w dwie strony.

Jest to jego zdaniem kolejne wspólne wyzwanie do realizacji samorządu Włocławka i parlamentarzystów wybranych przez mieszkańców.

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.