Spadł śnieg. Jak wyglądają drogi? Sprawdzamy [VIDEO]

Zimy nie mieliśmy w Święta Bożego Narodzenia. Pierwsze mrozy pojawiły się tuż przed Sylwestrem. W samą noc Sylwestrową mieliśmy już temperaturę w granicach – 10 st. C. Ostatnie dni przyniosły temperatury do -15 st. C w ciągu dnia. Brakowało jednak śniegu.

Fotorelacja TUTAJ

Dziś wreszcie się pojawił. Jak dla dzieci jest to atrakcja tak dla drogowców opady śnieżnego puchu to prawdziwa zmora. Na drogach pojawiły się pługopiaskarki oraz solarki. Przejezdność jest dobra. Jednak  na bocznych drogach jest naprawdę ślisko. Ten, kto już dziś kończy długi weekend i zamierza wracać musi się liczyć, iż trzeba będzie zwolnić. Sama jazda będzie uciążliwa.

Sprawdziliśmy sytuację na naszych drogach. Zobacz jak dziś wyglądały drogi we Włocławku i okolicach.

Komentarze

Z filmu wynika, że firma do spraw zimowego utrzymania dróg tak samo sprawnie działa i wspaniale wywiązuje się ze swoich obowiązków jak prezydent i jego pobratymcy. Najwyższy czas zrobić porządek z tymi piekutoszczakami.ktt

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.