SLD i Nowoczesna we Włocławku razem w wyborach samorządowych?

W dniu 10 stycznia 2018 roku podczas konferencji prasowej lokalni szefowie partii: Sojuszu Lewicy Demokratycznej i Nowoczesnej we Włocławku ogłosili porozumienie, którego celem jest współpraca programowa. Jednocześnie Lider włocławskiego SLD Krzysztof Kukucki zaprosił do współpracy organizacje społeczne, związkowe, polityczne i mieszkańców Włocławka, którzy pragną rozwoju miasta.

Nowoczesna to silna partia, która reprezentuje małe i średnie przedsiębiorstwa. Ta współpraca będzie z korzyścią dla mieszkańców Włocławka. Mam nadzieję, że ten wspólny projekt spotka się z dużym zainteresowaniem mieszkańców. Efektem tego projektu będzie nie tylko to, że będziemy mówili o rozwoju z punktu widzenia gospodarki komunalnej, ale również z punktu widzenia biznesu nie zapominając o wartościach społecznych - powiedział Krzysztof Kukucki.

Jakub Girczyc  przewodniczący włocławskich struktur Nowoczesnej również mówił o daleko idącej  współpracy w zakresie programu dla miasta, która będzie obejmowała sfery socjalne jak również sfery związane z rozwojem przedsiębiorstw. Obie partie będą się skupiały na tym co ich łączy a nie na tym co ich dzieli.

Prowadzone są już rozmowy z innymi podmiotami, które jak zaznaczył Krzysztof Kukucki przebiegają w przyjaznej atmosferze.

Działania ugrupowań politycznych wskazują, iż zbliżają się wybory samorządowe podczas których zaprezentują  wspólne listy kandydatów o czym nie chcieli jeszcze oficjalnie informować.  

Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub NAS na Facebooku!

Galeria zdjęć: 

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.