SENSACYJNE MOTORY W KULI ŚMIERCI WKRÓTCE WE WŁOCŁAWKU

Cyrk Zalewski zaprasza mieszkańców Włocławka na niecodzienne widowisko, którego częścią będzie pokaz motorów w kuli śmierci. Team „motocrossowców” z Brazylii  zachwyca energią, precyzją i widowiskowością. To zdecydowanie pokaz dla widzów o mocnych nerwach.

Show Zalewskich we Włocławku odbędzie się 26 marca pod wspaniałym namiotem widowiskowym u zbiegu ulic Kaliskiej i Broniewskiego. Włocławianie będą mieli do wyboru dwa spektakle: o godzinie 14.00 i 17.00.

Sensacyjne show z Brazylii zachwycało już widzów na cały świecie. Teraz można zobaczyć je w Polsce. Ale to nie jedyna atrakcja tegorocznego programu, jaki proponuje Cyrk Zalewski.

Oprócz tego widzowie zobaczą także: wspaniały pokaz woltyżerki, niezwykle inteligentne i zabaw pieski, wspaniałe papugi, wielbłądy i konie.

Coś dla siebie znajdą także miłośnicy akrobatyki, w programie między innymi zachwycające akrobacje na szarfach i porywający pokaz akrobacji na… krzesłach. Dzieci i dorosłych bawił zaś będzie w oryginalnym stylu niesamowity clown RiCO.

Cyrk Zalewski to największy w Polsce cyrk. Jego właścicielami jest rodzina Zalewskich, w której tradycje cyrkowe sięgają już 9 pokoleń. Cyrk Zalewski powstał w 1993 r. Od 17 lat organizuje największą cyrkową imprezę w Polsce – Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej.

Polub nas na Facebooku kliknij [tutaj] dowiedz się więcej

 

Zobacz także: 

Cyrk Zalewski odwiedził Włocławek

W dniu wczorajszym na placu przy ul. Kaliskiej we Włocławku wystąpił Cyrk Zalewski.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.