Ryk silników i sportowe emocje weekend. Rusza pierwsza edycja Mistrzostw w autoslalomie

Fot. promocjewloclawskie.pl

Już 22 kwietnia inauguracja sezonu motosportu we Włocławku. Automobilklub Włocławski organizuje I Rundę Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego PZM w Autoslalomie.

Odbędzie się ona 22.04.2017 roku. Impreza rozpocznie cykl zawodów, które rozgrywane będą na terenie całego województwa m.in. Grudziądza czy Torunia. We Włocławku odbędą się dwie rundy. Najbliższa kwietniowa oraz III Runda 13 sierpnia.

Na czas rywalizacji parkingi przed Halą Mistrzów zamienią się w „tor” wyścigowy dla najlepszych kierowców z regionu. Organizatorzy liczą na silną ekipę włocławian na czele z Andrzejem Pietrzakiem, najbardziej utytułowanym zawodnikiem rajdów typu KJS.

Do wzięcia udziału w zmaganiach wystarczą prawo jazdy kat. B, sprawne technicznie auto oraz kask. Start pierwszego zawodnika zaplanowany jest na godz. 11.

Koszt udziału w imprezie to: 80 zł dla osób zrzeszonych w klubach PZM, 110 zł dla osób niezrzeszonych w klubach PZM.

Dla pierwszych osób w klasyfikacji generalnej nagrody przewidziano nagrody.

Więcej informacji na stronie www.automobilklub.q4.pl oraz na Facebook'u 

Na wszelkie pytania organizator odpowiada pod nr tel. 604 838 337 lub 694 152 945.

Komentarze

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Dodając komentarz pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Informujemy również, iż redakcja portalu promocjewloclawskie.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dodanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu.